Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Folie przeciwsłoneczne (termoizolacyjne)

 

Intensywne naturalne światło słoneczne wpadające przez okna może skutecznie uniemożliwiać wykonywanie zawodowych obowiązków lub domowych czynności. W takich miejscach jak biura, hale produkcyjne czy mieszkania, w których w upalne dni temperatura staje się trudna do zniesienia, a klimatyzacja nie chłodzi wystarczająco pomieszczeń, rozwiązaniem są okienne folie przeciwsłoneczne.  

Dostępne w naszej ofercie zewnętrzne folie termoizolacyjne działają w niezwykle prosty sposób. Folie przeciwsłoneczne zewnętrzne działają jak bariera, która odbija aż 99% promieni słonecznych odpowiedzialnych za blaknięcie przedmiotów jeszcze zanim dotrą one do powierzchni szyby. W efekcie folie termoizolacyjne pozwalają ekonomicznie i skutecznie zapobiegać zbytniemu nagrzewaniu się wnętrz.

Korzyści płynące z instalacji termoizolacyjnych folii okiennych:

Korzyści płynące z zastosowania folii przeciwsłonecznych możemy czerpać przez okrągły rok. W upalne letnie dni, przy niewielkim wkładzie finansowym w porównaniu z klimatyzacją, obniżają temperaturą wewnątrz pomieszczeń. Zimą folie termoizolacyjne przeciwdziałają z kolei zbytniej utracie ciepła przez budynek, co pomaga redukować koszty związane z jego ogrzewaniem.

Folie przeciwsłoneczne są też zdrowsze od powodującej alergie i przeziębienia klimatyzacji. W naturalny sposób chronią oczy i skórę osób znajdujących się w nagrzewających się pomieszczeniach i odbijają refleksy z komputerów pracowników. Okienne folie termoizolacyjne występujące w różnych kolorach i stopniach przyciemnienia, poprawiają dodatkowo estetykę budynku zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz, zapewniając jednocześnie dyskrecję osobom przebywającym w środku.

 

© 2014 by MEG