Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Folie na poliwęglan

 

W słoneczne dni w obiektach, w których świetliki dachowe wykonane zostały z płyt poliwęglanowych, temperatura wewnątrz wzrasta bardzo gwałtowne. Spowodowane jest to specyficzną budową poliwęglanu, powodującą jego rozszerzanie się pod wpływem temperatury. Rozwiązaniem są w tym przypadku dostępne w naszej ofercie folie na poliwęglan o doskonałych parametrach rozszerzalności termicznej.

Oferujemy wysokiej klasy folie na poliwęglan w dwóch rodzajach. Folie lustrzane, odbijające światło i przepuszczające jednocześnie znaczną część światła widzialnego oraz folie matowe, rozpraszające światło i likwidujące odblaski. Oba rodzaje folii na poliwęglan ekonomicznie i skutecznie obniżają temperaturę wewnątrz pomieszczeń, zwiększając komfort pracy w nich.

Zastosowanie folii

Folie na poliwęglan znajdują zastosowanie w takich miejscach jak zakłady produkcyjne, ogrody zimowe, włazy dachowe czy hale sportowe. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie gdzie promienie słońca dostają się przez świetliki dachowe i powodują wzrost temperatury. Dodatkowo folie na poliwęglan posiadają specjalne mikropory, przez które przedostaje się gaz wydzielany przez poliwęglan, dzięki czemu są też w pełni bezpieczne.

 

© 2014 by MEG