Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Folie antywłamaniowe, bezpieczne,ochronne (HACCP)

 

Dostępne w naszej ofercie przeźroczyste folie antywłamaniowe są doskonałą, dyskretną alternatywą dla krat montowanych w oknach. Pomagają skutecznie chronić ludzi i ich mienie przed ewentualnym atakiem z zewnątrz, nie zmieniając przy tym negatywnie wyglądu samych okien i nie przyciągając do nich wzroku. 

Folie antywłamaniowe doskonale sprawdzają się w takich miejscach jak domy, zakłady produkcyjne, hale sportowe, szkoły czy instytucje użyteczności publicznej. Dostępne w naszej ofercie folie ochronne posiadają wymagane atesty Instytutu Techniki Budowlanej klas 01, P1A, P2 oraz dodatkowo eliminują aż do 99% promieni UV.

Wymagania bezpieczeństwa

Nasze folie bezpieczne, chronią szybę przed rozbiciem, a jeśli zajedzie taka potrzeba – utrzymują jej stłuczoną powierzchnię razem, uniemożliwiając potencjalnym złodziejom szybkie dostanie się do środka budynku. Skuteczność działania  folii bezpiecznych potwierdzają spełniane przez nasze nie systemy HACCP i IFS.

Rodzaje folii antywłamaniowych

Oferowane przez nas folie antywłamaniowe występują w 3 rodzajach. Ze względu na grubość i klasę wytrzymałości możemy wyróżnić folię antywłamaniową 01 – bezpieczną i bezbarwną, która zabezpiecza szkło przed rozpryśnięciem w razie stłuczenia, folię antywłamaniową P1 - bezbarwną montowaną od wewnątrz, która zastępuje kraty oraz folię antywłamaniową P2 – bezbarwną, która chroni przed atakiem z zewnątrz.

© 2014 by MEG